دانشگاه سینرژی

مسکو پایتخت بزرگترین شهر روسیه با بیش از 12 میلیون جمعيت در غرب اين كشور و اروپای شرقی واقع شده است. مسکو در مقایسه با سایر شهرها از استاندارد زندگی بسیار بالاتری برخوردار است و میلیاردرها و اكثر مقامات فدرال و ایالتی در اين شهر زندگي مي كنند.

به همين دليل مسكو شهري با موقعیت عالي و ساكنان انگليسي زبان مي باشد كه هر ساله دانشجويان بسياري به اين شهر اعتماد مي كنند. تمام فعاليت هاي حياتي ،علمي و اقتصادي روسيه در مسکو انجام مي شود و بیشترین سهم را در موارد سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و علمی اين کشور دارد.

علاوه براين، بهترین دانشگاه هاي روسیه در قلب مسكو قرار دارد ، یکی از آنها دانشگاه سینرژی است .دانشگاه سینرژی مسکو یکی از بزرگترین و معتبرترین موسسات عالی روسیه است. این دانشگاه برنامه‌های آموزشی مطابق با استانداردهای بسیاری از دانشگاه‌های پیشرو جهان در اروپا یا آمریکای شمالی ارائه مي دهد.

دانشگاه سینرژی مسكو از روسيه است كه کار خود را در سال 1995 آغاز کرده است و هم اكنون جايگاه شايسته اي در بين دانشگاه هاي روسيه دارد. انتخاب و تحصيل در يكي از 100 دانشگاه برتر روسيه يعني دانشگاه سینرژی مسکو تجربه كيفيت آموزشي با هزینه های بسیار مقرون به صرفه و ارزان را تجربه خواهيد كرد.

اگر مي خواهيد بدانيد اين دانشگاه به دردتان مي خورد يا خير براي مشورت و گپ و گفت مي توانيد با افراد مجرب کمپانی هدهد مشاوره نمایيد.

درباره دانشگاه سینرژی روسیه

دانشگاه سینرژی ( MFPA )موسسه آموزش عالی در روسیه است كه در سال 1995 تأسیس شد و توسط وزارت علوم و آموزش عالی فدراسیون روسیه به رسمیت شناخته شده است و در حال حاضر، دانشگاه سینرژی24999 دانشجو دارد كه علیرغم اینکه یکی از جوان ترین دانشگاه های روسیه است، از نظر شاخص بین المللی رتبه بالایی دارد.

دانشگاه سینرژی یا دانشگاه صنعتی و مالی مسکو یکی از بزرگترین دانشگاه های روسیه با بیش از 65000 دانشجو، 40 واحد مختلف و نمایندگی بین المللی گسترده در لندن، سنگاپور و دبی است. این دانشگاه همچنین به عنوان یکی از باکیفیت ترین و مقرون به صرفه ترين دانشگاه های خصوصی و دولتي است كه پذيراي دانشجویان خارجی از 50 كشور جهان است.

اگر اهل كارآفريني هستيد هیچ دانشگاهي بهتر از دانشگاه سینرژی مسكو، را پيدا نخواهيد كرد.اين دانشگاه سالهاست كه در سطح بین المللی به موفقيت جهاني رسيده است.

اين دانشگاه با توسعه مهارت هاي دانشجويان از طريق دوره هاي آموزشي مجموعه ای از پیشنهادات شغلی از کارفرمایان مختلف دریافت مي كنند.هدف این دانشگاه این است که فارغ التحصیلانش تا سال 2022 بتوانند بیش از 1500 کسب و کار ایجاد کنند، در نتيجه دانشگاه سینرژی یک پلت فرم ایده آل برای راه اندازي انواع استارت آپ ها است.

اين دانشگاه با 30 سال تجربه بین المللی در 7 کشور و 1000 دوره آموزشی كيفيت آموزش را تضمن مي كند.

زندگی دانشجویی در دانشگاه سینرژی مسکوزندگی دانشجویی در دانشگاه سینرژی مسکو تمام جنبه های مثبت زندگی دانشجویی پر جنب و جوش را از قبيل انجمن ها و باشگاه ها گرفته تا فعالیت ها و رویدادهای اجتماعی در برگرفته است.دركل،این دانشگاه فرصتی عظیم برای خودشکوفایی و تجربه ای فراموش نشدنی برای همه دانشجویان فراهم مي كند.زندگی دانشجویی در مسکو نیز بسیار لذت بخش است، این شهر جهانی به عنوان یکی از بزرگترین پایتخت های اروپا و یکی از پربازدیدترین مقاصد گردشگری در این قاره است. این شهر همچنین به دلیل اینکه یکی از مقرون به صرفه ترین شهرها است ،هزینه زندگی دانشجویی به طور قابل توجهی کمتر از اکثر كشورهاي بزرگ در سراسر جهان است.

بورسیه های دولتی روسيه به مستعدترین دانشجويان براساس شایستگی علمی آنها اعطا می شود. برای برنامه لیسانس ،از طريق نمرات دبیرستان و برای برنامه کارشناسی ارشد به نمرات مقطع کارشناسی بورسيه داده مي شود. براي دريافت بورسيه لازم نیست روسی صحبت کنید، اما مهارت های زبان روسي مزيتي كه به درد خودتان مي خورد.در كل، هزینه های تحصیل در روسیه بسیار کمتر از اروپا و ایالات متحده است. با اين حال،گرفتن بورسيه هاي دولتی روسیه به گروه خاصی از اتباع خارجی، روس های مقیم خارج از کشور و بسياري از مهاجران پس از قبولی در آزمون ورودی یا آزمون دولتی (EGE) مي توانند براي بورسیه تحصیلی دولتی با شرایط مشابه شهروندان روسیه درخواست دهند .البته بورسیه دولتی شامل مواردي از قبيل هزینه های سفر ، هزینه های زندگی ، بیمه نامه درمانی و دوره های کارآموزی نمي شود.مدارك مورد نياز براي بورسيه یک کپی از پاسپورت يا شناسنامه (كه حداقل 18 ماه از تاریخ ورود به روسیه گذشته باشد) ، کپی مدارک تحصیلی ،شركت در فرآیند گزینش (مصاحبه، آزمون، امتحان)این اطلاعات در وب سایت رسمی اپراتور متحد در کشور شما منتشر می شود یا می تواند مستقیماً برای متقاضیان پست شود (لطفاً این را در دفتر نمایندگی مربوطه Rossotrudnichestvo تأیید کنید). متقاضیانی که زبان روسی را به میزان کافی برای تحصیل در رشته انتخابی خود نمی دانند، در بخش مقدماتی ثبت نام می شوند. آنها یک سال را صرف مطالعه روسی و همچنین چندین رشته آموزش عمومی (ریاضی، فیزیک، زیست شناسی، شیمی و غیره) بسته به رشته تحصیلی انتخابی می کنند.

مدارک مورد نیاز برای پذیرشتکمیل فرم درخواست آنلاین دانشگاه ،گذرنامه بین المللی، ریز نمرات تحصیلی،اثبات تسلط به زبان انگلیسی/روسی، صورت حسابي که نشان از تمكن مالي شما باشد،پاسپورت يا گذرنامه و عكس به اندازه گذرنامه، اسکن گذرنامه و گواهی رسمی تحصیلات عالی متوسطه به همراه کارنامه تحصیلی،ترجمه محضری پاسپورت و مدارک تحصیلی در کنسولگری روسیه،گواهی شناسایی،گواهی پزشکی، گواهی واکسیناسیون كرونا و گواهی ای که وضعیت HIV منفی شما را نشان دهد.توجه داشته باشید تمام نتایج مدارك و گواهینامه های بايد به زبان روسی یا انگلیسی ترجمه شده باشد.مدارك مورد نياز براي درخواست ویزاي دانشجويياز انجايي كه روسیه کشور عضو اتحادیه اروپا/EFTA نیست،مدارک مورد نیاز برای ویزای تحصیلی روسیه داشته باشيد:گذرنامه معتبر که حداقل 18 ماه از تاریخ صدور ویزا معتبر باشد و حداقل دو صفحه بدون علامت داشته باشد،دعوت نامه رسمی از دانشگاه انتخابی شما،فرم درخواست،گواهی ای که وضعیت HIV منفی شما را بیش از 90 روز نشان دهد،رضایت نامه ای از والدین(اگر زیر 18 سال دارید) كه توسط یک دفتر اسناد رسمی تاييد شده باشد،وجود چندعکس 3.5×4.5 سانتی متر.

 • جزء 7 دانشگاه برتر MBA در مسکو
 • يكي از 100 دانشگاه برتر روسیه
 • برترين موسسه آموزشي براي كارفرينان
 • تضمین کیفیت در آموزش الکترونیکی طبق اعتبار بنیاد اروپایی
 • عضو انجمن بین المللی دانشگاه ها
 • بیش از پانصد مشارکت با شرکت ها و صنایع در سطح ملی و بین المللی
 • بیش از 100 دوره معتبر بین المللی
 • 3 موسسه خصوصی برتر در روسیه
 • راه اندازي بيش از 1500 کسب و کار

هزینه خوابگاه در دانشگاه سینرژی مسکودانشگاه سینرژی مسكو برای دانشجویان محلي و بین المللی خود خوابگاه و سالن اقامت فراهم می کند. با این حال، این خوابگاه ها در سطح شهر هستند و در محوطه دانشگاه نيستند. همچنین میزبان طیف وسیعی از مسکن هاي دانشجويي را با قیمت های مقرون به صرفه به دانشجویان ارائه می دهند.خوابگاه های متعلق به دانشگاه به سبک آپارتمانی با دو اتاق خواب با امکانات و وسایل مدرن است و هر اتاق حدود 2-3 نفر را در خود جای دهد و دارای کاملاً کاربردی است.هر اتاق خوابگاه دارای حمام و آشپزخانه با امکانات گرمایش مرکزی، اینترنت و امكانات دیگری مانند یخچال، لوازم خانگی، اثاثیه و رختخواب نيز است. میانگین هزینه اقامت خوابگاه در دانشگاه 1500 دلار در هر سال تحصیلی است. هزینه اجاره خوابگاه و آپارتمان های خارج از محوطه دانشگاه شرایط متفاوتی برای اجاره دارند. معمولاً، هزینه اجاره یک اتاق حدود 20000 تا 25000 روبل است که بستگی به ساختمان و خدمات آن دارد.دانشجویانی که در خوابگاه‌های دانشگاه اقامت می‌کنند، برای صبحانه، ناهار و شام به غذاخوری و خدمات بوفه رایگان دسترسی دارند.این دانشگاه همچنین داراي رستوران های زنجیره ای خارجی براي انواع فست فود و وعده های غذایی برای دانشجویان است كه قيمت آن بسته به انتخاب غذا برای هر نفر حدود 30 روبل تا 50 روبل است.حمل و نقل در دانشگاه سینرژی مسکو نيز ارزان است و به راحتي در دسترس مي باشد. علاوه بر اين،این دانشگاه رویدادهاي متعددي از کارگاه های تجاری، نمایش های سرگرمی و فعالیت های فرهنگی براي دانشجویان برگزار می کند.

هزینه زندگی در روسیه چگونه است؟

به غیر از هزینه شهریه سالانه هر دانشگاه که در بالا به آن اشاره شد، هر دانشجو در روسیه چند نوع هزینه دیگری نیز دارد. هزینه محل زندگی در روسیه و هزینه خورد و خوراک در روسیه. اغلب دانشگاه های پزشکی کشور روسیه به دانشجویان خوابگاه های دانشجویی ارائه می کنند که این خوابگاه ها با توجه به ایالتی بودن یا نبودن دانشگاه قیمت های متفاوتی دارد. هزینه سالانه خوابگاه های دانشجویی در پسکوف سالانه در حدود 150تا 200 دلار می باشد که مبلغ بسیار ناچیزی به حساب می آید.

میانگین هزینه اقامت در حدود 200 دلار در ماه است. سینرژی دارای خوابگاه است و تمامی دانشجویان ترجیح مي توانند در آنجا اقامت کنند. ديگر هزينه هاي اقامت:

 • هزینه های زندگی:434 -967 دلار آمریکا در ماه
 • محل اقامت:227 دلار
 • غذا: 108 تا 253 دلار
 • حمل و نقل: 20 تا 55 دلار
 • ورزش و اوقات فراغت: 22 تا 89 دلار
 • اتاق مشترک خارج از شهر:229 دلار
 • اتاق مشترک در مرکز شهر 427
 • آپارتمان 1 خوابه خارج از مرکز شهر : 656

رشته هاي تحصيلي در دانشگاه سینرژی مسكودانشگاه سینرژی مسكو چندین دوره و رشته هاي تحصيلي مختلف از برنامه های مقدماتی گرفته تا دوره های زبان و برنامه های تحصیلات تکمیلی و دكترا .دانشگاه سینرژی مسکو با 16 هیئت علمی، بیش از 700 استاد و دکتر و بیش از 100 رشته معتبر بین المللی در مقاطع کارشناسی و كارشناسي ارشد در كشورهايي نظير دبی، لندن، آلمان، نیویورک، سنگاپور شعبه دارد.هم اكنون اين دانشگاه بیش از 65000 دانشجو به صورت تمام وقت و پاره وقت از بیش از 50 کشور در سراسر جهان را به خود جذب كرده است.