موسسه هدهد > وبلاگ > تحصیل در روسیه > آشنایی با دانشگاه دولتی تامبوف

آشنایی با دانشگاه دولتی تامبوف

آشنایی با دانشگاه دولتی تامبوف

آشنایی با دانشگاه دولتی تامبوف برای رشته پزشکی

دانشگاه دولتی تامبوف یکی از مشهورترین موسسات پزشکی است که در شهر تامبوف روسیه واقع شده است. این دانشگاه برای افرادی که قصد تحصیل در دوره MBBS را دارند یکی از بهترین دانشگاه‌ها محسوب می‌شود. دانشگاه تامبوف در سال 1994 تاسیس شده است و به خاطر تکنیک‌های پیشرفته تدریس و همچنین زیرساخت‌های هنری‌اش معروف است. دانشگاه تامبوف در زمینه‎های مختلفی از پزشکی تا طراحی به افراد متقاضی آموزش می‌دهد. در این دانشگاه رشته‌های تخصصی پرطرفدار مثل دندانپزشکی و پزشکی عمومی به سه زبان روسی، انگلیسی و فرانسوی تدریس می‌شود.

دانشگاه تامبوف برای تدریس به دانشجویان از روش‌های مدرن و پیشرفته استفاده می‌کند و اساتیدی که در این دانشگاه به تدریس مشغول هستند، در زمینه‌های مختلف تخصص دارند.

مراحل گرفتن پذیرش از دانشگاه دولتی تامبوف

اولین مرحله برای گرفتن پذیرش از دانشگاه دولتی تامبوف، درخواست برای پذیرش به صورت آنلاین است. افراد متقاضی باید بعد از بررسی تمام شرایط دانشگاه، رشته مورد نظر خود را انتخاب کنند. دانشجویان باید بعد از پر کردن فرم درخواست، آن را برای دانشگاه ایمیل کنند. مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دانشگاه به شرح زیر است.

  • کپی از ریز نمرات دوران دبیرستان
  • کپی گواهی پایان تحصیلی
  • کپی از پاسپورت معتبر

در مرحله بعدی دانشجو باید از دانشگاه دعوت‌نامه دریافت کند. در حقیقت بعد از فرستادن مدارک برای دانشگاه، مدارک دانشجو مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورتی که مدارکش مورد پذیرش قرار بگیرد، بعد از 1 تا 2 روز به او اطلاع داده می‌شود. در مرحله بعدی، دانشجو ملزم به پرداخت هزینه‌های ثبت نام است. دانشجو بعد از دریافت نامه پذیرش از دانشگاه، می‌تواند هزینه‌های تحصیلی خود را پرداخت کند.

دانشجو بعد از دریافت دعوت‌نامه باید اقدامات لازم را برای گرفتن ویزای دانشجویی انجام دهد. افراد متقاضی برای گرفتن ویزای دانشجویی باید این مدارک را ارائه دهند.

  • پاسپورت بین‌المللی با اعتبار 2 سال
  • دعوت‌نامه صادر شده از طرف دانشگاه
  • گواهی‌نامه فارغ‌التحصیلی از دبیرستان
  • گواهی پزشکی مبنی بر مبتلا نبودن به بیماری ایدز

افراد متقاضی باید قبل از ورود به کشور روسیه، شهریه سال اول دانشگاه را پرداخت کنند. دانشجو موظف است زمان ورود خود را به دانشگاه اطلاع دهد تا بتواند راهنمایی‌های لازم را از طرف دانشگاه دریافت کند. در صورتی که دانشجو ورود خود را به دانشگاه اطلاع ندهد، ممکن است توسط مقامات اداره مهاجرت، به کشور خود بازگردانده شود.

دانشجویان بین‌المللی باید تمام مدارک و فیش پرداختی سال اول را همراه با خود داشه باشند و بعد از 3 روز ورود به کشور روسیه، در کالج ثبت نام کنند. دانشجویان بعد از پایان یافتن مراحل ثبت نام، اجازه حضور در کلاس‌های درسی را خواهند داشت.

 

 

آشنایی با دانشگاه دولتی تامبوف 2

تحصیل در یکی از بهترین دانشگاه‌های روسیه

نکات مهم در مورد دانشگاه دولتی تامبوف

افرادی که از دانشگاه دولتی تامبوف فارغ‌التحصیل می‌شوند، مدرکی دریافت می‌کنند که بسیار معتبر است و به رسمیت شناخته می‌شود. علاوه بر این دانشجویان این فرصت را دارند که یک مدرک اضافی هم دریافت کنند که این مدرک در خارج از کشور به رسمیت شناخته می‌شود. مهم‌ترین مزیت این مدرک این است که دانشجویان با داشتن آن می‌توانند در یک کشور خارجی به تحصیل خود ادامه دهند و یا شغلی معتبر و مناسب برای خود پیدا کنند.

دانشگاه ایالتی تامبوف از سال‌ها قبل در حال همکاری با تعدادی از شرکای بین‌المللی است. این دانشگاه تا به حال پروژه‌های بین‌المللی زیادی را راه اندازی کرده است و همیشه در برنامه‌های بین‌المللی آموزشی و علمی شرکت می‌کند. دانشگاه تامبوف از دانشجویان دوره‌های مختلف از کارشناسی تا دکترا که در حال انجام دوره‌های کارآموزی در خارج از کشور هستند، حمایت می‌کند. علاوه بر این در قراداهایی که در ارتباط با تبادل دانشجویان است، مشارکت دارد.

دانشجویان پزشکی دانشگاه تامبوف این فرصت را دارند تا در طول دوره تحصیلی در انجام کارهای تحقیقاتی به اساتید کمک کنند.

روش‌های آموزشی دانشگاه دولتی تامبوف

دانشگاه دولتی تامبوف برای تدریس به دانشجویان خود، از روش‌های آموزشی کلاسیک استفاده می‌کند. این دانشگاه افراد را به گونه‌ای آموزش می‌دهد که شرایط وارد شدن به بازار کار را داشته باشند و بتوانند به راحتی به عنوان متخصص وارد بازار کار شوند. دانشجویان با تحصیل در این دانشگاه این فرصت را دارند تا در پروژه‌های مختلف پزشکی، حوزه‌های اجتماعی و فناوری اطلاعات شرکت کنند.

دانشگاه ایالتی تامبوف از زیرساخت‌های علمی مختلفی از جمله 4 موسسه تحقیقاتی و بیش از 75 مرکز علمی و آزمایشگاهی در زمینه‌های مختلف علوم تشکیل شده است. علاوه بر این، این دانشگاه دارای 42 موسسه تحقیقاتی است که در جامعه دانشگاهی روسیه به رسمیت شناخته می‌شوند. همچنین مراکز نانوتکنولوژی دانشگاه تامبوف به عنوان مرکزی برای انجام فعالیت‌های علمی و تجربی اساتید و دانشجویان در حال فعالیت است.

مزیت‌های تحصیل MBBSدر دانشگاه دولتی تامبوف

دانشگاه دولتی تامبوف با تعداد زیادی از کشورها همکاری بین‌المللی دارد و گرفتن پذیرش از این دانشگاه در مقایسه با بسیاری از دانشگاه‌ها راحت تر است. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های تحصیل در دوره MBBS در این دانشگاه، مقرون به صرفه بودن هزینه رشته‌های پزشکی برای دانشجویان بین‌المللی است. علاوه بر این، این دوره به دو زبان روسی و انگلیسی برگزار می‌شود و به این ترتیب افرادی که به زبان روسی آشنایی ندارند، می‌توانند به زبان انگلیسی در این دوره تحصیل کنند.

دانشگاه تامبوف بهترین و امن‌ترین مکان برای ادامه تحصیل MBBS به ویژه برای دانشجویان دختر است. مدرکی که دانشجویان از این دانشگاه دریافت می‌کنند در کل دنیا اعتبار دارد و از استانداردهای آموزشی بالایی برخوردار است. این دانشگاه با قرار دادن فن‌آوری‌های پیشرفته و مدرن در اختیار دانشجویان، موقعیت‌های تحصیلی مناسبی برای آن‌ها فراهم می‌کند.

آشنایی با دانشگاه دولتی تامبوف 3

امکان تحصیل در رشته پزشکی به زبان‌های انگلیسی، روسی و فرانسوی

 

سوالات متداول در مورد دانشگاه دولتی تامبوف

مدت زمان دوره MBBS در دانشگاه تامبوف چه قدر است؟

این دوره 6 سال زمان می‌برد و شامل 1 سال کارآموزی و 5 سال آموزش در کلاس می‌شود.

پزشکی عمومی در دانشگاه تامبوف به چه زبانی تدریس می‌شود؟

دانشجویان می‌توانند به سه زبان روسی، انگلیسی یا فرانسوی در دانشگاه دولتی تامبوف در رشته پزشکی عمومی تحصیل کنند.

دلیل انتخاب دانشگاه تامبوف چیست؟

دانش علمی، بودجه کم، تحصیلات با کیفیت و تنوع در انتخاب رشته از دلایل اصلی انتخاب دانشگاه ایالتی تامبوف هستند.

 

 

سخن پایانی

دانشگاه دولتی تامبوف بیش از 100 متخصص در زمینه‌های مختلف از جمله پزشکی، علوم کامپیوتر، نانو تکنولوژی، اقتصاد، هنر و بسیاری از رشته‌های دیگر دارد. این دانشگاه به 15 بخش تقسیم می‌شود و شامل 1 دانشکده، 3 آکادمی و 11 موسسه آموزشی می‌شود. در طول سال بیش از 15 هزار دانشجو برای گرفتن پذیرش از این دانشگاه اقدام می‌کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ثبت نام دانشگاه دولتی تامبوف به بخش کامنت‌ها و شماره‌های موجود در سایت مراجعه کنید. کارشناسان ما در کم‌ترین زمان به تمام سئوالات شما در این زمینه پاسخ می‌دهند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.